درباره البرزروز

امروزه البرز روز هویت‌ جدید خود را همانند اسم‌ خود به‌ روز ارائه‌ می‌ دهد.
about-us-banner1

درباره البرزروز

لوگو با شکل‌، رنگ‌ و نماد خود شناسنامه‌ برند است‌. ایده ها و ارزش هاي البرزروز را حفظ‌ کرده و به‌ همراهان خود منتقل‌ می‌ کند.

داستان شرکت‌ را بیان می‌ کند، ماموریت‌ آن را مشخص‌ می‌ کند و چشم‌ انداز کارآفرینی‌ آن را تجسم‌ می‌ بخشد. مسیري رو به‌ قله‌ را تداعی‌ و به‌ سمت‌ تکامل‌ حرکت‌ می‌ کند. نمادي از ثبات و پایداري همچو کوه استوار

بنفش‌ باقی‌ می‌ ماند ...

و هر سربالایی‌ آن بیانگر اصول بنیادي فلسفه‌ شرکت‌ است‌ :

تجربه‌، اشتیاق به‌ کار، تحقیق‌ و توسعه‌، ذوق و زیبایی‌ شناسی‌، تکامل‌

about-us-banner2

تحقیق‌ و نوآوری از سال ١٣٨٨

شیرآلات البرز روز در سال ١٣٨٨ با هدف آفرینش‌ محصولات باکیفیت‌ و کسب‌ رضایت‌ مشتریان داخلی‌ و خارجی‌ و همچنین‌ رشد سطح‌ کیفی‌ شیرآلات ساختمانی‌ آغاز به‌ کار نمود. این‌ شرکت‌ با بهره گیري از کادر مجرب و ماشین‌ آلات مدرن همواره تلاش می‌ کند محصولی‌ در خور سلیقه‌ ایرانی‌ تولید نماید.

about-us-banner3

گسترش خط‌ تولید

با شروع سال ١٤٠٠ کارخانه‌ جدید البرز روز با هدف گسترش خط‌ تولید افتتاح شد.

البرزروز با حفظ‌ ریشه‌ هاي خود در کشور در سطح‌ آسیایی‌ فعالیت‌ داشته‌ و در حال گسترش فعالیت‌ خود در سطح‌ بین‌ المللی‌ است‌.

بخش‌ تحقیق‌ و توسعه‌ داخلی‌ همیشه‌ پرچمدار این‌ شرکت‌ بوده و به‌ طور کامل‌ به‌ طراحی‌ راه حل‌ هاي ابتکاري اختصاص داده شده است‌ که‌ می‌ تواند نیازهاي مختلف‌ مشتریان را برآورده کند. در طول این‌ سال ها، البرزروز در واقع‌ به‌ عنوان یک‌ شرکت‌ پیشگام از نظر سبک‌ و روند در بازار متمایز شده است‌.

about-us-banner4

فناوري، تحقیق‌ وخلاقیت‌ ستون هاي بنیادي عملیات این‌ شرکت‌ هستند.

البرزروز با تکیه‌ بر تجربیات ارزنده ي گذشته‌ و بیان داستان خود، با شناسایی‌ مأموریت‌ و وظایف‌ خود، ارزش هاي متولد شده در شرکت‌ را که‌ تولید با دوام ترین‌، زیباترین‌ و در عین‌ حفظ‌ تناسب‌ با نیاز مشتریان بوده شناسایی‌ کرده و گامی‌ بلند و ماندگار برداشته‌ است‌ تا به‌ پشتوانه‌ تولید ایرانی‌ سطح‌ کیفیت‌ صنعت‌ شیرآلات ایران را ارتقاء بخشد.

شرکت‌ البرزروز در حال حاضر تولید کننده شیرآلات ساختمانی‌، شیرآلات بهداشتی‌، شیرآلات توکار، شیرآلات رنگی‌، شیرآلات الکترونیکی‌ و فلاشتانک‌ توکار می‌ باشد .

امروزه البرز روز هویت‌ جدید خود را همانند اسم‌ خود به‌ روز ارائه‌ می‌ دهد.

این‌ هویت‌ نتیجه‌ کار هنري و خلاقانه‌ اي است‌ که‌ همه‌ سطوح شرکت‌ را متحد کرده است‌.

about-us-banner5
about-us-banner6

در طول این‌ سال ها، البرزروز در واقع‌ به‌ عنوان یک‌ شرکت‌ پیشگام از نظر سبک‌ و روند در بازار متمایز شده است‌. براي البرز روز، جستجوي کیفیت‌ یک‌ هدف استراتژیک‌ است‌ که‌ آن را نه‌ تنها در طراحی‌ بلکه‌ در جستجوي مواد اولیه‌ با کیفیت‌ بالا، اکولوژیکی‌، با عملکردهاي فنی‌ استثنایی‌ و قادر به‌ تحمل‌ در طول زمان و در عین‌ حفظ‌ زیبایی‌ شناسی‌ درگیر می‌ کند .

about-us-9001
about-us-ce
about-standard
about-us-banner7
about-us-banner8

آشنایی‌ با خط‌ تولید البرزروز روند تولید محصولات از ابتدا تا بسته‌ بندي شیرآلات البرزروز در قالب‌ کاتالوگ الکترونیکی‌ قابل‌ مشاهده می‌ باشد. روند تولید با ذکر تمامی‌ نکات مهم‌ در کیفیت‌ محصول به‌ زبان ساده توضیح‌ داده شده است‌. (فایل‌) PDF جهت‌ دانلود